W imieniu autora proszę o dodawanie komentarzy i ocenianie nagrania tu i w serwisie YouTube.
Na pasku po prawej zamieściłem link do filmoteki Autora, czyli jeśli Jony opublikuje na przykład nagranie z drogi powrotnej albo relację z wesela wszyscy będziemy mogli natychmiast je zobaczyć :)
Komentarz techniczny do filmu:
30 sekunda: samochód poprzedzający kamerzystę na znak dany przez pogranicznika podjeżdża na pas obok pawilonu tu się odbywa odprawa paszportowa.
6 min. 50 sek.: kamerzysta mija budkę, sygnalizację świetlną i szlaban, za chwilę opuści terytorium RP
7 min. 10 sek.: pierwsza budka rosyjskich pograniczników. Kierowca pokazuje paszport otwarty na stronie z wizą, pogranicznik wręcza karteczkę migracyjną.
9.30: nasz kamerzysta otrzymuje sygnał i podjeżdża pod pawilon rosyjskiej odprawy paszportowej - wraz z paszportem odda w okienku wypełnioną karteczkę migracyjną
11.55 samochód naszego wysłannika mija pawilon odprawy paszportowej a zaraz potem drugi, w którym urzęduje celnik.
12.20 po zaparkowaniu spieszony ale nie speszony kierowca wraca do pawilonu odprawy celnej - tam okaże deklarację
13.16 ostatni posterunek rosyjskich pograniczników czyli brama
14.09 po lewej zjazd na pierwszą stację benzynową
15.00 druga stacja
17.18 skrzyżowanie i zjazd na trzecią stację
