Jak doniósł wcześniej Kowal, zmieniły się ceny na Lukoilu. Nie zamieszczam nowego wykazu, poprawiłem poprzedni. Podrożały wszystkie paliwa na ulubionej stacji o 10 kopiejek, wyjątkiem jest gaz - podrożał o 20. U konkurencji też nastąpiły korekty cen.
Dziś udało mi się zastać na placu budowy przy "berlince" robotników. Niestety nie budują stacji benzynowej, to będzie terminal celny. Nadal trzeba będzie ganiać po gaz i E98 do Mamonowa.
Podrożał też rubel w stosunku do złotówki, niedużo bo do 10,10 zł za 100 rubli ale odnotowuję z obowiązku.