środa, 18 grudnia 2013

Przegląd techniczny

Wprowadziłem kilka zmian na blogu.

Po pierwsze wszystkie komentarze podlegają moderacji. Co oznacza, że po napisaniu swoich impresji nie zobaczysz ich od razu pod tekstem postu. Prawdopodobnie nastąpi to w ciągu kilku godzin. Jeżeli nie możesz się doczekać a masz dużo do powiedzenia to zawsze możesz złożyć podanie i zostać współautorem. Dotychczas było nas trzech ale, delikatnie mówiąc, dwaj nie spełnili pokładanych w nich nadziei. Wyczyściłem listę i gotów jestem na przyjęcie kolejnych kandydatów na okres próbny :)

Po drugie na dole po prawej pojawił się nowy dodatek. "Etykiety" czyli chmura tagów. Każda kluczowa fraza prowadzi do listy postów oznaczonych tym hasłem. Mam nadzieję, że pozwoli to szybciej przeszukiwać blog i odnajdywać potrzebne czytelnikowi treści.

Po trzecie pozwalam sobie oderwać się od przyziemnej tematyki zakupów i nudnego meldowania o czasach odpraw tam i z powrotem. Postaram się częściej pisać o rzeczach luźniej związanych z główną ideą bloga.

Po czwarte nie skończyłem jeszcze aktualizacji, ewentualne sugestie i pomocne rady wezmę pod uwagę i będę za nie wdzięczny. Podobnie jak za gorące doniesienia z granicy. Pozdrawiam!

PS
Na pocieszenie link do sensacyjnego artykułu. Uwaga! W treści pada słowo "Smoleńsk"!

A po piąte, tytułem próby, podczepiłem pod blog dodatkową stronę o nazwie: Pobieralnia". Tak, ten czarny pasek pod niebieską belką z tytułem bloga zawiera skrót do w/w stronki :). Zamieściłem na niej linki do pobrania różnych treści, jeżeli pomysł się spodoba, zawartość będę rozszerzał o nowe wrzuty a wszelkie sugestie będą mile widziane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz