piątek, 19 lutego 2016

Piętno przeszłości Twoim przekleństwem!

Minęły dwa lata od zakończenia mej radosnej twórczości na blogu tematycznym. Przez ten czas Rosja PL porósł mchem ale całkiem niedawno przyniósł dość nieoczekiwane owoce.
Wciąż używam na YouTube jako swego podpisu adresu bloga, czyli rosjaPL.blogspot.com. Zacząłem go używać w celach marketingowych - adres, który wystarczy skopiować i wkleić do przeglądarki by znaleźć się na TYM blogu, co dawać miało wymierny efekt w postaci odsłon i ewentualnych kliknięć w reklamy. Nie wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Właściwie nie sposób określić czy cokolwiek z tego misternego planu dało JAKIEKOLWIEK wymierne korzyści ale nick pozostał i nadal go używam. Jak zwykły śmiertelnik nieświadomy prowokacyjnego charakteru własnego podpisu komentuje różne filmiki, pozwalam sobie na żarciki, czasem dobre (we własnym mniemaniu) rady aż tu nagle!
Prawie jednocześnie zostałem zaatakowany przez dwóch różnych (chyba?) użytkowników YT, pod dwoma różnymi filmikami. Normalna rzecz kiedy zamieszczasz kontrowersyjny komentarz ale w tych dwóch przypadkach komentarze były raczej żartobliwe niż napastliwe. W pierwszych słowach zostałem nazwany lewakiem i rusofilem, czy jakoś podobnie. Pamiętacie? Mam w nicku YouTubowym słówko "rosja" :) W obu przypadkach początkowo potraktowałem podobnie, czyli zamiast tłumaczyć się, że nie jestem wielbłądem a oni w żaden sposób nie odnieśli się do treści mego wpisu tylko stekiem wyzwisk zareagowali na nick, po prostu spróbowałem ich przekonać, że są idiotami. Mniej więcej. Pierwszy przyznał się, po kilkukrotnej wymianie "uprzejmości", że był pijany i nie wiedział co czyni. Zakończył dyskusję słowem "sory", czyli taką protezą słowa "przepraszam". Idiota, bo idiota ale przyznał, że nie ma racji, temat odfajkowałem jako zamknięty ale tymczasem trwała ostra debata z drugim delikwentem... Więcej na nowym blogu OdAdoDe

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Nie śmigam, Passata sprzedałem, kupiłem wałówkę i wyprowadziłem się tymczasowo do Norwegii. Polecam :)

      Usuń